| Osa numero | TAP686K006GSB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 68µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 6.3V |
| Tyyppi | Conformal Coated |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1.8 Ohm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 0.256" Dia (6.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.453" (11.50mm) |
| Lyijyväli | 0.125" (3.18mm) |
| Valmistajan koko koodi | G |
| ominaisuudet | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 0.68UF 35V 10% RADIAL
Varastossa: 893
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 0.68UF 50V 10% RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 0.68UF 35V 10% RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 0.68UF 35V 10% RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 0.68UF 35V 10% RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 0.68UF 35V 10% RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 0.68UF 35V 10% RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 0.68UF 35V 10% RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 0.68UF 35V 10% RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 0.68UF 35V 10% RADIAL
Varastossa: 0