Koti Tuoteseloste kondensaattorit Tantalumikondensaattorit TAP685M050GSB
AVX Corporation TAP685M050GSB
Osa numero
TAP685M050GSB
Kuvaus
CAP TANT 6.8UF 50V 20% RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero TAP685M050GSB
Osan tila Active
kapasitanssi 6.8µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
Tyyppi Conformal Coated
ESR (Equivalent Series Resistance) 2 Ohm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Koko / ulottuvuus 0.276" Dia (7.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.472" (12.00mm)
Lyijyväli 0.125" (3.18mm)