Koti Tuoteseloste kondensaattorit Tantalumikondensaattorit TAJS104M035RNJ
AVX Corporation TAJS104M035RNJ
Osa numero
TAJS104M035RNJ
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP TANT 0.1UF 35V 20% 1206
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tantalumikondensaattorit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero TAJS104M035RNJ
Osan tila Active
kapasitanssi 0.1µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 35V
Tyyppi Molded
ESR (Equivalent Series Resistance) 24 Ohm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 1206 (3216 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.047" (1.20mm)