| Osa numero | SV03CC104KAR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 0.1µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 630V |
| Lämpötilan kerroin | X7R |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | High Voltage |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 0.370" L x 0.200" W (9.40mm x 5.08mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.300" (7.62mm) |
| Paksuus (maksimi) | - |
| Lyijyväli | 0.275" (6.99mm) |
| Johtava tyyli | Straight |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 3KV X7R RADIAL
Varastossa: 300
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 4700PF 2KV X7R RADIAL
Varastossa: 265
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 4700PF 3KV X7R RADIAL
Varastossa: 210
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.1UF 630V X7R RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.18UF 630V X7R RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Electronics North America
Kuvaus: SENS ROTARY POS RESISTIVE SMD
Varastossa: 0