| Osa numero | CWR29KB475KCFC |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 4.7µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 25V |
| Tyyppi | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 700 mOhm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2214 (5634 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.085" (2.16mm) |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | F |
| ominaisuudet | Military |
| Epäonnistumisprosentti | C (0.01%) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 6.8UF 10% 10V 2010
Varastossa: 3500
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 220UF 10% 4V 2915
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 220UF 10% 4V 2915
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 47UF 10% 10V 2915
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 15UF 10% 10V 2214
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 220UF 10% 6V 2915
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 47UF 10% 4V 2010
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 3.3UF 10% 10V 1005
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 15UF 10% 6V 1505
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 10% 6V 2010
Varastossa: 0