Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit CDR12BG1R2ABUS
AVX Corporation CDR12BG1R2ABUS
Osa numero
CDR12BG1R2ABUS
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
MICROWAVE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
AVX Corporation
    2.43100/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CDR12BG1R2ABUS
Osan tila Active
kapasitanssi 1.2pF
Toleranssi ±0.1pF
Jännite - Nimellisjännite 50V
Lämpötilan kerroin BG
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet Military
Arvioinnit -
Sovellukset General Purpose
Epäonnistumisprosentti S (0.001%)
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Pakkaus / kotelo 0505 (1313 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.057" (1.45mm)