| Osa numero | 5SR331MNALM |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 330pF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 1000V (1kV) |
| Lämpötilan kerroin | Y5U (E) |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 85°C |
| ominaisuudet | - |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Disc |
| Koko / ulottuvuus | 0.157" Dia (4.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.118" (3.00mm) |
| Paksuus (maksimi) | - |
| Lyijyväli | 0.197" (5.00mm) |
| Johtava tyyli | Formed Leads |