| Osa numero | 5NT471KBECA |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 470pF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 3000V (3kV) |
| Lämpötilan kerroin | Y5F |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 85°C |
| ominaisuudet | - |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Disc |
| Koko / ulottuvuus | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.157" (4.00mm) |
| Paksuus (maksimi) | - |
| Lyijyväli | 0.295" (7.50mm) |
| Johtava tyyli | Straight |