Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit 5KQ331JOCAM
AVX Corporation 5KQ331JOCAM
Osa numero
5KQ331JOCAM
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP CER 330PF 500V SL RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
AVX Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 5KQ331JOCAM
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 330pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Lämpötilan kerroin SL
Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C
ominaisuudet -
Arvioinnit -
Sovellukset General Purpose
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Disc
Koko / ulottuvuus 0.236" Dia (6.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.118" (3.00mm)
Paksuus (maksimi) -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Johtava tyyli Formed Leads - Kinked
Liittyvät tuotteet
5KQ331JOCAM
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 330PF 500V SL RADIAL
Varastossa: 0
RFQ -
5KQ331JACAH
Valmistaja: AVX Corporation
Varastossa: 0
RFQ -
5KQ331JACAI