| Osa numero | 3640JC152MAT3A |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 1500pF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 4000V (4kV) |
| Lämpötilan kerroin | X7R |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | High Voltage |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Pakkaus / kotelo | 3640 (9110 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | 0.100" (2.54mm) |
| Lyijyväli | - |
| Johtava tyyli | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 4KV NP0 3640
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 4KV NP0 3640
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 47PF 4KV NP0 3640
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 4KV NP0 3640
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 180PF 4KV NP0 3640
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 220PF 4KV NP0 3640
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 270PF 4KV NP0 3640
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 330PF 4KV NP0 3640
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 470PF 4KV NP0 3640
Varastossa: 0