Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit 3640CC474MAT3A\SB
AVX Corporation 3640CC474MAT3A\SB
Osa numero
3640CC474MAT3A\SB
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP CER 0.47UF 630V X7R 3640
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero 3640CC474MAT3A\SB
Osan tila Active
kapasitanssi 0.47µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 630V
Lämpötilan kerroin X7R
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet High Voltage
Arvioinnit -
Sovellukset General Purpose
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Pakkaus / kotelo 3640 (9110 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.100" (2.54mm)