| Osa numero | 1812AC103MAT2A |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 10000pF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 1000V (1kV) |
| Lämpötilan kerroin | X7R |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | High Voltage |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Pakkaus / kotelo | 1812 (4532 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | 0.100" (2.54mm) |
| Lyijyväli | - |
| Johtava tyyli | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 100PF 1KV C0G/NP0 1812
Varastossa: 5000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 1KV C0G/NP0 1812
Varastossa: 4000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 100PF 1KV C0G/NP0 1812
Varastossa: 2000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 1KV C0G/NP0 1812
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 1812
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 1812
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1000PF 1KV C0G/NP0 1812
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 100PF 1KV NP0 1812
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 10PF 1KV NP0 1812
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 100PF 1KV NP0 1812
Varastossa: 0