Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit 12103C563KAT2A
AVX Corporation 12103C563KAT2A
Osa numero
12103C563KAT2A
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP CER 0.056UF 25V X7R 1210
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero 12103C563KAT2A
Osan tila Active
kapasitanssi 0.056µF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 25V
Lämpötilan kerroin X7R
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet -
Arvioinnit -
Sovellukset General Purpose
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Pakkaus / kotelo 1210 (3225 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.037" (0.94mm)
Lyijyväli -
Johtava tyyli -
Liittyvät tuotteet
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: DIN 9.4MM BLK PVC 0.6M NO CKT
Varastossa: 0
RFQ 17.46500/pcs
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: CONN BASE SIDE ENTRY SZ6 PG21
Varastossa: 0
RFQ -
Valmistaja: Molex, LLC
Kuvaus: DIN 8MM DC BLK PUR 2M MIC
Varastossa: 40
RFQ 18.27000/pcs
Valmistaja: Molex, LLC
Kuvaus: DIN/MMC-5P-24V-MM-ST-2M-PUR
Varastossa: 40
Kuvaus: DIN/MMC-5P-MM-ST-2M-PUR
Kuvaus: DIN 18MM AC BLK PUR 2M MIC
Kuvaus: DIN 11MM AC BLK PUR 2M MIC