| Osa numero | 12063C104MAT2T |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| kapasitanssi | 0.1µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 25V |
| Lämpötilan kerroin | X7R |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | - |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Pakkaus / kotelo | 1206 (3216 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | 0.037" (0.94mm) |
| Lyijyväli | - |
| Johtava tyyli | - |