| Osa numero | TC7652CPD |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vahvistintyyppi | Zero-Drift |
| Piirien määrä | 1 |
| Tulostyyppi | - |
| Slew Rate | 1 V/µs |
| Voiton kaistanleveystuote | 400kHz |
| -3db kaistanleveys | - |
| Nykyinen - tulovirta | 30pA |
| Jännite - Syöttöerotus | 2mV |
| Nykyinen - tarjonta | 1mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | - |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 5 V ~ 16 V, ±2.5 V ~ 8 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Toimittajan laitepaketti | 14-PDIP |
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD
Varastossa: 0