| Osa numero | TC7136ARCPL |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Näytön tyyppi | LCD |
| kokoonpano | 7 Segment |
| liitäntä | - |
| Numerot tai merkit | A/D 3.5 Digits |
| Nykyinen - tarjonta | 70µA |
| Jännitteensyöttö | 9V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 40-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Toimittajan laitepaketti | 40-PDIP |
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44-PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR REV40DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44-PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44-MQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44-MQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 40-DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44-MQFP
Varastossa: 0