Assmann WSW Components AWH24A-0202-T-R
Osa numero
AWH24A-0202-T-R
Kuvaus
CONN HEADER 24POS RT ANG GOLD
Assmann WSW Components
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero AWH24A-0202-T-R
Yhteystyyppi Male Pin
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Tyyli Board to Cable/Wire
peittänyt Shrouded - 4 Wall
Sijoitusten määrä 24
Ladatut paikat All
Rivien määrä 2
Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm)
Kontaktin pituus - Mating -
Yhteyden pituus - Post 0.150" (3.81mm)
Yleinen kosketuspituus -
Eristyskorkeus 0.669" (17.00mm)
ominaisuudet Keying Slot
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Suojaus -
Materiaalin syttymisluokitus UL94 V-0
Eristysväri Gray
Liittyvät tuotteet
AWH24A-0202-T-R
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: CONN HEADER 24POS RT ANG GOLD