Assmann WSW Components AWH16A-0202-T-R
Osa numero
AWH16A-0202-T-R
Kuvaus
CONN HEADER 16POS RT ANG GOLD
Assmann WSW Components
    0.90000/pcs
  • 10 pcs
    0.34450/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero AWH16A-0202-T-R
Yhteystyyppi Male Pin
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Tyyli Board to Cable/Wire
peittänyt Shrouded - 4 Wall
Sijoitusten määrä 16
Ladatut paikat All
Rivien määrä 2
Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm)
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
päättyminen Solder
Kiinnitystyyppi Push-Pull
Kontaktin pituus - Mating -
Yhteyden pituus - Post 0.150" (3.81mm)
Yleinen kosketuspituus -
Eristyskorkeus 0.669" (17.00mm)
ominaisuudet Keying Slot
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C