Assmann WSW Components AWH10G-0202-T-R
Osa numero
AWH10G-0202-T-R
Kuvaus
CONN HEADER 10POS VERT GOLD
Assmann WSW Components
    0.64000/pcs
  • 10 pcs
    0.36200/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero AWH10G-0202-T-R
Yhteystyyppi Male Pin
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Tyyli Board to Cable/Wire
peittänyt Shrouded - 4 Wall
Sijoitusten määrä 10
Ladatut paikat All
Rivien määrä 2
Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm)
Asennustyyppi Through Hole
päättyminen Solder
Kiinnitystyyppi Push-Pull
Kontaktin pituus - Mating -
Yhteyden pituus - Post 0.130" (3.30mm)
Yleinen kosketuspituus -
Eristyskorkeus 0.669" (17.00mm)
ominaisuudet Keying Slot
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Suojaus -
Materiaalin syttymisluokitus UL94 V-0
Eristysväri Gray
Liittyvät tuotteet
AWH10G-0202-T-R
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: CONN HEADER 10POS VERT GOLD