Koti Tuoteseloste Suodattimet Syöttö kondensaattoreiden kautta PSM4-821M-10T2
API Technologies Corp PSM4-821M-10T2
Osa numero
PSM4-821M-10T2
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 820PF 20% 200V 3PSM
Perhe
Syöttö kondensaattoreiden kautta
Tuoteparametri
Osa numero PSM4-821M-10T2
Osan tila Discontinued at Digi-Key
kapasitanssi 820pF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 200V
nykyinen 10A
DC-vastus (DCR) (Max) 0.5 mOhm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Insertion Loss -
Lämpötilan kerroin -
Arvioinnit -
Asennustyyppi -
Pakkaus / kotelo 3-PSM
Koko / ulottuvuus 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Korkeus (maksimi) 0.118" (3.00mm)