Koti Tuoteseloste Suodattimet Syöttö kondensaattoreiden kautta PSM4-402Z-15T0
API Technologies Corp PSM4-402Z-15T0
Osa numero
PSM4-402Z-15T0
Valmistaja
API Technologies Corp
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 4000PF 200V 3PSM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Syöttö kondensaattoreiden kautta
API Technologies Corp
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero PSM4-402Z-15T0
Osan tila Discontinued at Digi-Key
kapasitanssi 4000pF
Toleranssi -20%, +80%
Jännite - Nimellisjännite 200V
nykyinen 15A
DC-vastus (DCR) (Max) 0.5 mOhm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Insertion Loss -
Lämpötilan kerroin -
Arvioinnit -
Asennustyyppi -
Pakkaus / kotelo 3-PSM
Koko / ulottuvuus 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Korkeus (maksimi) 0.118" (3.00mm)