Koti Tuoteseloste Suodattimet Syöttö kondensaattoreiden kautta PSM4-152M-02T0
API Technologies Corp PSM4-152M-02T0
Osa numero
PSM4-152M-02T0
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 1500PF 200V 3PSM
Tuoteparametri
Osa numero PSM4-152M-02T0
Osan tila Discontinued at Digi-Key
kapasitanssi 1500pF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 200V
nykyinen 2A
DC-vastus (DCR) (Max) 0.5 mOhm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Pakkaus / kotelo 3-PSM
Koko / ulottuvuus 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Korkeus (maksimi) 0.118" (3.00mm)