Koti Tuoteseloste Suodattimet Syöttö kondensaattoreiden kautta PSM4-103Z-10T0
API Technologies Corp PSM4-103Z-10T0
Osa numero
PSM4-103Z-10T0
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 0.01UF 200V 3PSM
Tuoteparametri
Osa numero PSM4-103Z-10T0
Osan tila Discontinued at Digi-Key
kapasitanssi 10000pF
Toleranssi -20%, +80%
Jännite - Nimellisjännite 200V
nykyinen 10A
DC-vastus (DCR) (Max) 0.5 mOhm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Pakkaus / kotelo 3-PSM
Koko / ulottuvuus 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Korkeus (maksimi) 0.118" (3.00mm)