| Osa numero | 9001-100-1017 |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | Low Pass |
| Suodattimen tilaus | 3rd |
| tekniikka | LC (Pi) |
| Kanavien määrä | 1 |
| Keskusta / katkaisutaajuus | - |
| Vaimennuksen arvo | 70dB @ 10MHz ~ 1GHz |
| Vastus - kanava (ohmit) | 0.015 |
| nykyinen | 5A |
| arvot | C = 1µF |
| ESD-suojaus | No |
| Käyttölämpötila | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Jännite - Nimellisjännite | 100V |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Pakkaus / kotelo | Axial, Bushing - 2 Solder Eyelets |
| Koko / ulottuvuus | 0.375" Dia x 0.830" L (9.52mm x 21.09mm) |
| Korkeus | - |
Valmistaja: Coto Technology
Kuvaus: RELAY REED SPST 500MA 5V
Varastossa: 6599
Valmistaja: Coto Technology
Kuvaus: RELAY REED SPST 500MA 5V
Varastossa: 1982
Valmistaja: Coto Technology
Kuvaus: RELAY REED SPST 500MA 5V
Varastossa: 10186
Valmistaja: Coto Technology
Kuvaus: RELAY REED SPST 500MA 5V
Varastossa: 0
Valmistaja: Coto Technology
Kuvaus: RELAY REED SPST 500MA 5V
Varastossa: 0