| Osa numero | 52F160-002-A |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | Low Pass |
| Suodattimen tilaus | 3rd |
| tekniikka | LC (Pi) |
| Kanavien määrä | 2 |
| Keskusta / katkaisutaajuus | - |
| Vaimennuksen arvo | - |
| Vastus - kanava (ohmit) | 0.01 |
| nykyinen | 20A |
| arvot | C = 2500pF ~ 5200pF |
| ESD-suojaus | No |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Sovellukset | Data Lines for Mobile Devices |
| Jännite - Nimellisjännite | 100V |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Pakkaus / kotelo | Barrier Block, 2 Position |
| Koko / ulottuvuus | 1.709" L x 0.650" W (43.40mm x 16.51mm) |
| Korkeus | 1.173" (29.80mm) |
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0