Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit SP1812-102K
API Delevan Inc. SP1812-102K
Osa numero
SP1812-102K
Valmistaja
API Delevan Inc.
Kuvaus
FIXED IND 1UH 1.58A 81 MOHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
API Delevan Inc
Tuoteparametri
Osa numero SP1812-102K
Osan tila Active
Tyyppi -
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 1µH
Toleranssi ±10%
Nykyinen arvostelu 1.58A
Nykyinen - kylläisyys 2.06A
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 81 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Taajuus - testi 1kHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.190" L x 0.134" W (4.83mm x 3.40mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.134" (3.40mm)