| Osa numero | SP1812-102K |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 1µH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 1.58A |
| Nykyinen - kylläisyys | 2.06A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 81 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 1kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.190" L x 0.134" W (4.83mm x 3.40mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.134" (3.40mm) |
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 1.58A 81 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 802MA 310 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100UH 250MA 3.2 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 1.58A 81 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 802MA 310 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100UH 250MA 3.2 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 1.58A 81 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 802MA 310 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 1.58A 81 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 802MA 310 MOHM
Varastossa: 0