| Osa numero | SP1008R-392K |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 3.9µH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 392mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 739 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.095" (2.41mm) |
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 5.5VWM 13VC SC70-6
Varastossa: 9000
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 5.5VWM 13VC SC703
Varastossa: 33000
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 5.5VWM 13VC SOT553
Varastossa: 30000
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 5.5VWM 13VC SOT553
Varastossa: 3000
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 5.5VWM 13VC SC70-5
Varastossa: 0
Valmistaja: Bergquist
Kuvaus: THERMAL PAD SP100012" SHEET
Varastossa: 0
Valmistaja: Bergquist
Kuvaus: THERMAL PAD SP1000 TO-220
Varastossa: 0
Valmistaja: Sunon Fans
Kuvaus: FAN AXIAL 120X38MM 115VAC
Varastossa: 0