| Osa numero | S3483-4R7M |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 4.7µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 1.96A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 43 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 80°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.126" (3.20mm) |
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1.4MA 64 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100UH 0.45MA 540 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 12UH 1.25MA 80 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 15UH 1.1MA 90 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 18UH 1MA 120 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 3.12MA 19 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 2.85MA 23 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 22UH 0.96MA 132 MOHM
Varastossa: 0