Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit S1210-101J
API Delevan Inc. S1210-101J
Osa numero
S1210-101J
Valmistaja
API Delevan Inc.
Kuvaus
FIXED IND 100NH 1.131A 150 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
API Delevan Inc
Tuoteparametri
Osa numero S1210-101J
Osan tila Active
Tyyppi -
Materiaali - ydin Iron
induktanssi 100nH
Toleranssi ±5%
Nykyinen arvostelu 1.131A
Nykyinen - kylläisyys -
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 150 mOhm Max
Q @ Freq 40 @ 25MHz
Taajuus - itsestään resonanssi 375MHz
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Taajuus - testi 25MHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 1210 (3225 Metric)
Toimittajan laitepaketti 1210 (3225 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.101" (2.57mm)