| Osa numero | S1008R-331K |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 330nH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 865mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 150 mOhm Max |
| Q @ Freq | 40 @ 25MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 293MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 25MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.095" (2.41mm) |
Valmistaja: Pervasive Displays
Kuvaus: FREESCALE TWR-EPD W. AURORA MB R
Varastossa: 17
Valmistaja: Pervasive Displays
Kuvaus: MICROCHIP EPD PICTAIL PLUS W. AU
Varastossa: 0
Valmistaja: Pervasive Displays
Kuvaus: TI ADAPTAG KIT A-MB
Varastossa: 9
Valmistaja: Pervasive Displays
Kuvaus: ATMEL EPD XPLAINED PRO W. AURORA
Varastossa: 1
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: ADHESIVES & SEALANTS
Varastossa: 0