Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit P3519R-333J
API Delevan Inc. P3519R-333J
Osa numero
P3519R-333J
Kuvaus
FIXED IND 33UH 628MA 748 MOHM
Tuoteparametri
Osa numero P3519R-333J
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 33µH
Toleranssi ±5%
Nykyinen arvostelu 628mA
Nykyinen - kylläisyys 750mA
suojaus Unshielded
DC-vastus (DCR) 748 mOhm Max
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 130°C
Taajuus - testi 10kHz
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.185" (4.70mm)