| Osa numero | M83446/39-01F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Phenolic |
| induktanssi | 10nH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 1.23A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 100 mOhm Max |
| Q @ Freq | 40 @ 50MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 1GHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 50MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1812 (4532 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 1812 |
| Koko / ulottuvuus | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.134" (3.40mm) |
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD
Varastossa: 500
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD
Varastossa: 500
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 604MA 550 MOHM
Varastossa: 500
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM
Varastossa: 500
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 2.7UH 517MA 750 MOHM
Varastossa: 500
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 448MA 1 OHM SMD
Varastossa: 500
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM
Varastossa: 500
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 409MA 1.2 OHM
Varastossa: 500
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10NH 1.23A 100 MOHM
Varastossa: 500
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD
Varastossa: 0