| Osa numero | ER1641-512JS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Iron |
| induktanssi | 5.1µH |
| Toleranssi | ±5% |
| Nykyinen arvostelu | 335mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 720 mOhm Max |
| Q @ Freq | 44 @ 7.9MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 65MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 7.9MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Toimittajan laitepaketti | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
Valmistaja: TE Connectivity Passive Product
Kuvaus: RES 220 OHM 11W 5% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100NH 1.79A 25 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100NH 1.79A 25 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100NH 1.79A 25 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100NH 1.79A 25 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100NH 1.79A 25 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100NH 1.79A 25 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100NH 1.79A 25 MOHM TH
Varastossa: 0