Koti Tuoteseloste Suodattimet Ferriittihelmet ja sirut EMI1206R-90
API Delevan Inc. EMI1206R-90
Osa numero
EMI1206R-90
Valmistaja
API Delevan Inc.
Kuvaus
FERRITE BEAD 90 OHM 1206 1LN
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Ferriittihelmet ja sirut
API Delevan Inc
Tuoteparametri
Osa numero EMI1206R-90
Osan tila Active
Suodatintyyppi -
Linjojen määrä 1
Impedanssi @ Taajuus 90 Ohm @ 100MHz
Virta-arvo (maksimi) 500mA
DC-vastus (DCR) (Max) 150 mOhm
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Pakkaus / kotelo 1206 (3216 Metric)
Asennustyyppi Surface Mount
Korkeus (maksimi) 0.051" (1.30mm)
Koko / ulottuvuus 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)