| Osa numero | EMI1206R-90 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | - |
| Linjojen määrä | 1 |
| Impedanssi @ Taajuus | 90 Ohm @ 100MHz |
| Virta-arvo (maksimi) | 500mA |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 150 mOhm |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Pakkaus / kotelo | 1206 (3216 Metric) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Korkeus (maksimi) | 0.051" (1.30mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: FILTER LC(T) 0.05 OHM/0.01UF TH
Varastossa: 50000
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: FILTER LC(T) 0.05 OHM/1000PF TH
Varastossa: 24000
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FERRITE BEAD 200 OHM 1206 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 1206 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FERRITE BEAD 150 OHM 1206 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FERRITE BEAD 1.2 KOHM 1206 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FERRITE BEAD 2 KOHM 1206 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: FILTER LC(T) 0.05 OHM/100PF TH
Varastossa: 0