Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit DC630R-154K
API Delevan Inc. DC630R-154K
Osa numero
DC630R-154K
Valmistaja
API Delevan Inc.
Kuvaus
FIXED IND 150UH 2.97A 111 MOHM
Perhe
Kiinteät induktorit
API Delevan Inc
    2.89000/pcs
  • 10 pcs
    2.64950/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero DC630R-154K
Osan tila Active
Tyyppi Wirewound
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 150µH
Toleranssi ±10%
Nykyinen arvostelu 2.97A
Nykyinen - kylläisyys 5.6A
suojaus Unshielded
DC-vastus (DCR) 111 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Taajuus - testi 10kHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.630" Dia (16.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.830" (21.08mm)