| Osa numero | CMT4545R-08M |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kelojen määrä | 2 |
| Testainduktanssi - kytketty sarjaan | 22µH |
| Induktanssi - yhdistetty rinnakkain | 5.6µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen Rating - Parallel | 4.7A |
| Virta-arvo - sarja | 2.3A |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkainen | - |
| Nykyinen saturaatio - sarja | - |
| DC-vastus (DCR) - rinnakkainen | 14 mOhm |
| DC Resistance (DCR) - sarja | 56 mOhm |
| suojaus | Unshielded |
| Käyttölämpötila | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Koko / ulottuvuus | 0.450" L x 0.450" W (11.43mm x 11.43mm) |
| Korkeus | 0.250" (6.35mm) |
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: INDUCT ARRAY 2 COIL 1.5UH SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: INDUCT ARRAY 2 COIL 490NH SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: INDUCT ARRAY 2 COIL 870NH SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: INDUCT ARRAY 2 COIL 2UH SMD
Varastossa: 0