| Osa numero | CM9900R-686 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | - |
| Linjojen määrä | 2 |
| Impedanssi @ Taajuus | - |
| Induktanssi @ Taajuus | 68mH @ 1kHz |
| Virta-arvo (maksimi) | 130mA |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 9.69 Ohm |
| Jännitearvot - DC | - |
| Jännitearvot - AC | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Arvioinnit | - |
| hyväksynnät | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Koko / ulottuvuus | 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm) |
| Korkeus (maksimi) | 0.669" (17.00mm) |
| Pakkaus / kotelo | Vertical, 4 PC Pin |
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: CMC 100UH 2.8A 2LN TH
Varastossa: 430