| Osa numero | CM7560-686 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | - |
| Linjojen määrä | 2 |
| Impedanssi @ Taajuus | - |
| Induktanssi @ Taajuus | 68mH @ 1kHz |
| Virta-arvo (maksimi) | 270mA |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 5 Ohm |
| Jännitearvot - DC | - |
| Jännitearvot - AC | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Arvioinnit | - |
| hyväksynnät | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Koko / ulottuvuus | 1.071" L x 0.858" W (27.20mm x 21.80mm) |
| Korkeus (maksimi) | 0.861" (21.86mm) |
| Pakkaus / kotelo | Vertical, 4 PC Pin |