| Osa numero | CM1011R-335 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | - |
| Linjojen määrä | 2 |
| Impedanssi @ Taajuus | - |
| Induktanssi @ Taajuus | 3.3mH @ 1kHz |
| Virta-arvo (maksimi) | 2.2A |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 125 mOhm |
| Jännitearvot - DC | - |
| Jännitearvot - AC | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Arvioinnit | - |
| hyväksynnät | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Koko / ulottuvuus | 1.098" L x 1.098" W (27.90mm x 27.90mm) |
| Korkeus (maksimi) | 0.731" (18.56mm) |
| Pakkaus / kotelo | Horizontal, 4 PC Pin |
Valmistaja: Powerex Inc.
Kuvaus: IGBT MOD 1200V 1000A DUAL
Varastossa: 0