| Osa numero | BF1125-3 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Round |
| Design | Hinged (Snap On) |
| Impedanssi @ Taajuus | 191 Ohm @ 100MHz |
| materiaali | API-1 |
| Sisäosa | 0.138" Dia (3.50mm) |
| Ulompi ulottuvuus | 0.461" W x 0.512" H (11.70mm x 13.00mm) |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Free Hanging |
| Pituus | 0.984" (25.00mm) |
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 8V 25MA SOT-143
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 8V 25MA SOT-143
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 12V 25MA SOT-143
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 12V 25MA SOT-143R
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 8V 25MA SOT-143
Varastossa: 0