| Osa numero | 4669-822M |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 8.2µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 1.05A |
| Nykyinen - kylläisyys | 2.2A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 115 mOhm Max |
| Q @ Freq | 35 @ 7.9MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 7.9MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.387" L x 0.165" W (9.83mm x 4.19mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.310" (7.87mm) |
Valmistaja: Artesyn Embedded Technologies
Kuvaus: LCC600 TEST HEATSINK FOR UNIT CH
Varastossa: 0