| Osa numero | 4554-102K |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 1mH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 290mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 2.9 Ohm Max |
| Q @ Freq | 50 @ 252kHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 1.3MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Taajuus - testi | 252kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.340" Dia (8.64mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.433" (11.00mm) |