| Osa numero | 2500-76J |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Molded |
| Materiaali - ydin | Iron |
| induktanssi | 10mH |
| Toleranssi | ±5% |
| Nykyinen arvostelu | 48mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 72 Ohm Max |
| Q @ Freq | 80 @ 250kHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 950kHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 250kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Toimittajan laitepaketti | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |