| Osa numero | 1812-102F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 1µH |
| Toleranssi | ±1% |
| Nykyinen arvostelu | 634mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 500 mOhm Max |
| Q @ Freq | 50 @ 7.9MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 100MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 7.9MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2-SMD |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.190" (4.83mm) |