| Osa numero | 1812-100M |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Phenolic |
| induktanssi | 10nH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 1.23A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 100 mOhm Max |
| Q @ Freq | 40 @ 50MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 1GHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 50MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1812 (4532 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 1812 |
| Koko / ulottuvuus | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.134" (3.40mm) |