| Osa numero | 1641R-102K |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Molded |
| Materiaali - ydin | Iron |
| induktanssi | 1µH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 1.09A |
| Nykyinen - kylläisyys | 1.09A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 70 mOhm Max |
| Q @ Freq | 44 @ 25MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 140MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 25MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Toimittajan laitepaketti | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |