| Osa numero | 1325-101K |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Molded |
| Materiaali - ydin | Iron |
| induktanssi | 100nH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 755mA |
| Nykyinen - kylläisyys | 775mA |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 100 mOhm Max |
| Q @ Freq | 54 @ 25MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 441MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 25MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: 132-0112-0003=PLUG,STRAIGHTGC
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: 132-0112-0002=PLUG STR GC-50
Varastossa: 0