| Osa numero | 1210R-680K |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Phenolic |
| induktanssi | 68nH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 580mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 360 mOhm Max |
| Q @ Freq | 30 @ 50MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 700MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 50MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1210 (3225 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 1210 |
| Koko / ulottuvuus | 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.101" (2.57mm) |
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD
Varastossa: 0
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN PC PIN SQUARE 0.025 TINLEAD
Varastossa: 0
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD
Varastossa: 0