| Osa numero | 1008-102K |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 1µH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 685mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 320 mOhm Max |
| Q @ Freq | 30 @ 7.9MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 125MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 7.9MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.095" (2.41mm) |
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR AMP 0-100PSID
Varastossa: 74
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR AMP 0-100PSIA
Varastossa: 14
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESSURE DIFF 10" H2O SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 100PSIA DO DUAL
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 100PSID MV DUAL
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 100PSID MV DUAL
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 100PSIA DO DUAL
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: SCOTCH-WELD EPOXY ADHESIVE 1
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: SCOTCH-WELD EPOXY ADHESIVE 1
Varastossa: 0