| Osa numero | 0603-151K |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ceramic |
| induktanssi | 150nH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 280mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 950 mOhm Max |
| Q @ Freq | 32 @ 100MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 1.3GHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 100MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.040" (1.02mm) |
Valmistaja: Honeywell Sensing and Productivity Solutions T&M
Kuvaus: PRESSURE TRANSDUCER 200 PSIG
Varastossa: 2
Valmistaja: Honeywell Sensing and Productivity Solutions T&M
Kuvaus: PRESSURE TRANSDUCER 200 PSIG
Varastossa: 2
Valmistaja: Honeywell Sensing and Productivity Solutions T&M
Kuvaus: PRESSURE TRANSDUCER 200 PSIG
Varastossa: 2
Valmistaja: Honeywell Sensing and Productivity Solutions T&M
Kuvaus: SENSOR FORCE LOAD CELL 1000LBS
Varastossa: 6
Valmistaja: Honeywell Sensing and Productivity Solutions T&M
Kuvaus: SENSOR FORCE LOAD CELL 10000LBS
Varastossa: 5
Valmistaja: Honeywell Sensing and Productivity Solutions T&M
Kuvaus: SENSOR FORCE LOAD CELL 2000LBS
Varastossa: 5
Valmistaja: Honeywell Sensing and Productivity Solutions T&M
Kuvaus: SENSOR FORCE LOAD CELL 5000LBS
Varastossa: 4
Valmistaja: Honeywell Sensing and Productivity Solutions T&M
Kuvaus: SENSOR FORCE LOAD CELL 20000LBS
Varastossa: 3
Valmistaja: Honeywell Sensing and Productivity Solutions T&M
Kuvaus: SENSOR FORCE LOAD CELL 500LBS
Varastossa: 3
Valmistaja: Honeywell Sensing and Productivity Solutions T&M
Kuvaus: SENSOR FORCE LOAD CELL 50000LBS
Varastossa: 1